top of page

Sat, Dec 02

|

Pódium před Konkatedrálou sv. Mikuláše

Vianočné trhy mesta Prešov - Prešov (SK)

Peter Aristone letos vystoupí i na tradičních Vánočních trzích města Prešov. Pódium bude tento rok před Konkatedrálou sv. Mikuláše. --- Peter Aristone will perform at this year's traditional Christmas markets in the city of Prešov. The stage will be in front of St. Nicholas Concathedral.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Vianočné trhy mesta Prešov - Prešov (SK)
Vianočné trhy mesta Prešov - Prešov (SK)

Čas a místo

Dec 02, 2023, 7:00 PM

Pódium před Konkatedrálou sv. Mikuláše, Hlavná, 080 01 Prešov, Slovensko

O události

Vánoční Trhy v Prešově mají tento rok pódium Před Konkatedrálou sv. Mikuláše

V letošním roce nabízejí Vánoční trhy v Prešově novinky a nezapomenutelné zážitky. Pódium bylo přemístěno před Konkatedrálu sv. Mikuláše, umožňujíc návštěvníkům užít si vánoční atmosféru bez ohledu na počasí pod velkým osvětleným stanem. Na Hlavní ulici se bude nacházet 65 stánků s lokálními řemeslníky a prodejci vánočního zboží a gastronomických produktů. Kromě rozmanité programové produkce zde bude také charita a oblíbený Primátorský punč, jehož zisk jde každoročně na podporu těch, kteří to potřebují. Celkově slibují Vánoční trhy spojení tradice s moderností a přinášejí neopakovatelnou atmosféru pro všechny návštěvníky.

------

Christmas Markets in Prešov Feature a New Venue in Front of St. Nicholas Concathedral

This year, the Christmas markets in Prešov offer novelties and unforgettable experiences. The stage has been moved in front of St. Nicholas Concathedral, allowing visitors to enjoy the Christmas atmosphere regardless of the weather under a large illuminated tent. On the Main Street, there will be 65 stalls featuring local craftsmen and vendors offering Christmas goods and various culinary products. In addition to diverse program offerings, there will also be a charity presence and the popular Mayor's Punch, the proceeds of which are annually dedicated to supporting those in need. Overall, the Christmas markets promise to blend tradition with modernity, creating a unique atmosphere for all visitors.

Oficiální info / official info.

Sdílet událost

bottom of page