top of page

Sat, Dec 16

|

Klub pod lampou Bratislava

Klub pod lampou - Bratislava (SK)

Po delší době se Peter vrací do své rodné Bratislavy. Přijďte si užít jeho nezaměnitelný hlas doprovázený kytarou a klávesami v intimní atmosféře Klubu pod lampou. -- After a while, Peter returns to his native Bratislava. Come and enjoy his concert in the intimate atmosphere of Klub pod lampou.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Klub pod lampou - Bratislava (SK)
Klub pod lampou - Bratislava (SK)

Čas a místo

Dec 16, 2023, 8:00 PM

Klub pod lampou Bratislava, Partizánska 1248/2, 811 03 Bratislava, Slovensko

O události

Peter se po několika letech vrací do Bratislavy, aby představil svou tvorbu a písně i ve svém rodném městě. Koncert bude zahrnovat jeho písně z posledních let a přidá i bonus v podobě čerstvé novinky, singlu "Carousel of Dreams", který vyjde pouhé dva týdny před koncertem.

Přijďte si užít jeho nezaměnitelný hlas doprovázený kytarou a klávesami v intímní atmosféře Klubu pod lampou. Unikátní hudební zážitek v komorním prostředí, jeho rodné město, čas adventu - to vše předznamenává nezapomenutelný zážitek.

---

After several years, Peter returns to Bratislava to showcase his work and songs in his hometown. The concert will feature his songs from recent years, and he will also add a bonus in the form of a fresh release, the single 'Carousel of Dreams,' set to be released just two weeks before the concert.

Come and enjoy his unmistakable voice accompanied by guitar and keys in the intimate atmosphere of Klub pod lampou. A unique musical experience in a chamber setting, in his hometown, during the Advent season — all heralding an unforgettable experience.

Vstupenky koupíte zde / Buy tickets here.

Sdílet událost

bottom of page